NOKIA 216

NOKIA 216

 

Yeni Nokia 216, mükemmel eğlence özelliklerini ve gelişmiş çevrimiçi deneyimleri, anında tanınan ve tanıdık bir kullanıcı deneyimi ile birleştiriyor.
2.4 "ekran, internet, resim çekme, görüntüleme, video oynatma ve oyun oynama için mükemmel bir seçim.

 

 

NOKIA 216

 Çok kaliteli bir işçiliğin ürünü olan polikarbon dış katmana sahip olan Nokia 216; 2.4 inçlik ekran boyun 240x320 piksel çözünürlüğe sahiptir. İnternet, resim çekme, görüntüleme, video oynatma ve oyun oynamak  için çok ideal bir telefondur. Çift hatlı olması ile iş ve özel kullanım için ayrı telefon kullanmak zorunda kalmayacaksınız. FM radyo ile herhangi bir uygulama indirmeden radyonuzu dinleyebileceksiniz. MP3 çalar ve video oynatıcı özellikleri de bulunmaktadır. Telefonunuzun Bluetooth ses desteği de mevcuttur. Opera mini tarayıcı ile en popüler web içeriğine erişmenizi sağlar.

NOKIA 216

 

Telefonunuz sadece 82.6 gram ağırlığındadır. Opera mobil store’u kullanarak daha fazla uygulama, oyun keşfedebilir ve indirebilirsiniz. 16 MB mobil RAM boyutu, 16 GB dâhili hafızası ile telefonunuz hızlı ve hafıza kapasitesi belgelerinizi saklamanız için yeterlidir. Ayrıca Micro SD hafıza kartı ile 32 GB’a kadar hafıza alanını genişletebilirsiniz. 2000 kişiye kadar telefon rehberi kayıt kapasitesi vardır. VGA öz çekim kamerasına ve 0.3. MP arka kameraya sahip olan telefonunuz fotoğraf çekme yetkinizi geliştirmenize ortam sağlıyor. Arka kamerasındaki LED flaşını gerekli durumlarda el feneri olarak kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde tüm menülerde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz, işlemlerinizi kısa yol atamalarıyla kişiselleştirebilirsiniz. 1020 mAh değerinde Li-lon bataryası ile 18 saat konuşma yapabilir, oyun oynayabilirsiniz.

 

  • Gösterim : 383

Teknik Servisimizde Tüm Telefon Modellerinin Garantili Bakım ve Onarımı Yapılır