HTC One M9

HTC One M9   HTC One M9
HTC One M9 tamamen metal pürüzsüz bir arka kasayla birlikte geliyor. Tutuşu kolaylaştıran yapısıyla aynı zamanda çizilmelere karşı da dayanıklı. M8’den daha sağlam yapısıyla dikkat çekiyor. Dayanıklılık üzerine çalışma yapan üreticiler görmek insanı mutlu etmiyor değil.
HTC One M9   HTC One M9
İncelik konusunda da ilerleme gösteren HTC, telefonun inceliğini 9.61mm’den 9.4mm’ye çekmiş. Aynı zamanda ağırlığı 157 gram, yani M8’e göre 3 gram daha hafif.
Telefonun sağ tarafının en altında güç düğmesi, onun üstünde ses kontrol düğmeleri ve en yukarıda microSD card girişi bulunmakta. Sol tarafında ise sadece Nano SIM girişi bulunuyor.
HTC One M9   HTC One M9
Bunların dışında göze çarpan çok küçük somut değişiklikler bulunmakta. Telefonun arka yüzündeki çizgilerin içinde hafif altın rengi var. Arka kameradan söz edecek olursak, 20 megapiksellik bir çekim gücüne sahip ultrapikselli bir kamerayla karşı karşıyayız.
HTC One M9   HTC One M9
Telefonun önyüzünde ise 5 inçlik 1080p çözünürlüğünde ( 441 ppi yoğunluğunda) ekran bulunuyor. Geçen sene yayınlanan M8 ile aynı ekrana sahip.
HTC One M9   HTC One M9
  • 32 gb lik bir depolama alanına sahip. ( microSD ile 128GB kadar yükseltilebiliyor )
  • Qualcomm Snapdragon 810 Octa-Core CPU (4 x 2GHz + 4 x 1.5Ghz çip) işlemci.
  • 2840mAh’lik bataryasıyla 400 saatlik bekleme süresi, 20 saatlik konuşma süresi vaat ediliyor. ( 3G’ye bağlıyken)
HTC One M9   HTC One M9
HTC One M9   HTC One M9
HTC One M9

 

Teknik Servisimizde Tüm Telefon Modellerinin Garantili Bakım ve Onarımı Yapılır