General Mobile GM 5 Plus

General Mobile GM 5 Plus

General Mobile GM 5 Plus; 5.5-inç 1080 x 1920 piksel (Full HD) çözünürlüğünde IPS LCD ekranı, 2.5D oval köşeli Gorilla Glass 4 ekran koruması, 13 Megapiksel ön ve arka kamerası, arkada çift ön tarafta tek LED flaşı, 8-çekirdekli 1.5GHz hızındaki Qualcomm Snapdragon 617 (MSM8952) işlemcisi, Adreno 405 GPU’su, 3 GB DDR3 RAM’i, 32 GB genişletilebilir (microSD 128 GB) dahili hafızası, 3100 mAh değiştirilemeyen bataryası ve Quick Charge 3.0 (hızlı şarj) teknolojisi ile ön plana çıkıyor.

General Mobile 4G

General Mobile 4G

Plastik bir kasaya sahip olan General Mobile 4G oldukça şık bir tasarıma sahip. Ahize ve arka bölümün Nexus 5’e benzediğini söylemek yanlış olmaz. Google’ın her telefonunda olduğu gibi sanal tuşlara sahip olan telefon, General Mobile’nin kapasitif tuşlu telefonlarından farklı olmuş.

General Mobile Discovery Air

General Mobile Discovery Air
Gerçek sekiz çekirdekli işlemciye sahip olan bu yeni akıllı telefonun 5.1 inceliğindeki formu oldukça dikkat çekiyor. Metal kasası ile sağlam bir görüntü sunan telefon sadece 98 g ağırlığında. 1 GB Ram kapasitesi olan General Mobile Discovery Air 16 GB dahili bellek / hafızası bulunmaktadır. Telefonun harici bellek / hafızası ne yazık ki microSD kart kullanılarak yükseltilemiyor.

General Mobile 4G

General Mobile 4G

General Mobile 4G Google’ın Android One projesinin General Mobile tarafından Türkiye de satılmaya başlayan en yeni uygun bütçeli telefonu. Google’ın düşük donanım ve maliyete sahip telefonların güncelleme almaması ve ucuz telefon alan kişilerin güncelleme konusunda mağdur olmasını önlemek amacıyla çıkardığı bir telefon diyebiliriz.

General Mobile Discovery 2 mini

General Mobile Discovery 2 mini